...
Just Dance | Instruktorzy
10515
page-template-default,page,page-id-10515,theme-mikado1,mikado-core-2.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

KAMIL MRÓZ

TANIEC TOWARZYSKI

Pomysłodawca i założyciel JUST DANCE, utytułowany tancerz z najwyższą międzynarodową klasą taneczną „S”, trener z 12-letnim doświadczeniem, sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Człowiek z niespotykanym podejściem do dzieci. Podczas swojej kariery trenerskiej wychował setki dzieci i młodzieży, dla których taniec stał się pasją lub ciekawym sposobem na zajęcie wolnego czasu.

JULIA CZĘCZEK

TANIEC TOWARZYSKI

Z tańcem towarzyskim związana od 18 lat. Specjalizuje się w stylu standardowym, w którym uzyskała największe sukcesy w karierze. Nauczyciel tańca dzieci, młodzieży i dorosłych z zamiłowania i pasji. Uczestniczka zawodów na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Do najważniejszych sukcesów zalicza: Półfinał turnieju UK Open Championships oraz Dutch Open, Ćwierćfinał turnieju Blackpool Dance Festival, II v-ce Mistrzostwo Polski Akademickie, Półfinał Mistrzostw Polski, Mistrzostwo i V-ce Mistrzostwo Polski w klasach B i A, Finał Mistrzostw Świata w Paryżu (młodzież).

KATARZYNA KAPUŚCIŃSKA

HIP-HOP

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Z tańcem związana od 14 lat. Tancerka i choreograf taneczny. Szkoliła się u najlepszych instruktorów w Polsce i na świecie. Tworzy choreografie do przedsięwzięć artystycznych i rozrywkowych. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży hip-hop, dancehall i breaking.

MARIIA BIELOUMTSEVA

BALET, MODERN JAZZ

Tancerka tańca współczesnego, choreograf, nauczycielka  baletu. Studentka choreografii i technik tańca na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Absolwentka XXX liceum ogólnokształcącego w Krakowie na kierunku aktor teatru tańca oraz szkołe sztuk pięknych w klasie choreografia klasyczna. Brała udział w takich spektaklach jak: „Homoangelicus”, „Zabiłem brata mego”, Spektakl dyplomowy „Historia zwierząt bezdomnych”. Współtworzyła performance „kino grawitacyjne”, ”emotion incubator” ze współpracą studenta akademii sztuk pięknych w Krakowie i Jerozolimie. Uczestniczyła w licznych warsztatach tanca klasycznego, modern jazz, współczesnego, improwizacji, floorworku, tanca fizycznego, i gagi m.in. Gaga workshop with Ohad Naharin in Tel Aviv. Współpracuje również z Krakowskim Teatrem Tanca oraz Art Color Ballet.

ANNA BEDNARSKA

BURN&STRONG, ZDROWY KRĘGOSŁUP, TRENINGI PERSONALNE

Tan

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.